Vides reklāma

Vides reklāma


Mēs piedāvājam pilna servisa vides reklāmas projektu realizēšanu, lai nodrošinātu jebkuru projektu sekmīgu realizāciju – sākot no vienkāršiem uzlīmju burtiem 

līdz pilnībā izgaismotiem reklāmas logo. Kvalitatīvs aprīkojums, augstvērtīgi izejmateriāli un zinoši, pieredzes bagāti meistari spēj nodrošināt kvalitatīvu vides reklāmu par saprātīgu cenu. Mums ir liela pieredze visu veidu vides reklāmas projektu ražošanā un realizēšanā – sākot no burtiem un gaismas kastēm līdz piloniem, vienpusējiem vai abpusējiem, pie sienas montētiem vai brīvi stāvošiem. Mēs izgatavojam gaismas reklāmas (atsevišķus burtus vai gaismas kastes) ar neona vai LED (gaismas diodes) apgaismojumu, atkarībā no Jūsu projekta vajadzībām un prasībām. Mēs ražojam arī dažādu veidu, stilu un materiālu durvju plāksnes. Mēs piedāvājam projektu saskaņošanu attiecīgās pašvaldību institūcijās. Mūsu pieredzējušie meistari pēc nepieciešamības veiks iepriekšējo reklāmu demontāžu un jauno uzstādīšanu.

Sazinieties ar mums

Gaismas kastes


Gaismas reklāma ideāli piemērota tad, ja nepieciešams nodrošināt diennakts reklāmu un aktīvu klientu uzmanības piesaisti. Piedāvājam augstas kvalitātes dažādu veidu un izmēru gaismas kastes, gaismas burtus, gaismas izkārtnes. Gaismas reklāmu ražošanā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, kvalitatīvus un ekonomiskus materiālus. Izstrādājam klienta vēlmēm atbilstošu reklāmas dizainu, tehnisko projektu un veicam reklāmas izvietošanas saskaņošanu pašvaldībā.


Gaismas kaste ir viens no populārākajiem vides reklāmas veidiem. Gaismas kastes priekšrocības, salīdzinot ar citiem reklāmas izkārtņu veidiem, ir to ilgais kalpošanas laiks, efektīvā iedarbība uz patērētāju gan dienā, gan naktī, kā arī salīdzinoši nelielās izgatavošanas un uzturēšanas izmaksas. Gaismas kastes galvenokārt izmanto lieliem reklāmas laukumiem. Iespējams izgatavot arī divpusējas, liektas formas un dažādu siluetu gaismas kastes. Piedāvājam mūsu ražotajām gaismas kastēm tehnisko apkopi.

Gaismas burti un telpiski burti


Telpiskie gaismas burti ir viens no pieprasītākajiem vides reklāmas veidiem. Gaismas burti piesaista uzmanību un labi izskatās uz jebkuras ēkas fasādes. Tos var piestiprināt jebkurā augstumā gan uz sienas, gan arī uz jumta.
Tie labi saskatāmi no liela attāluma jebkurā diennakts laikā. Ar gaismas
diožu palīdzību var regulēt burtu apgaismojuma intensitāti un izgaismojuma kontrastu, turklāt gaismas diožu izmantošana būtiski samazina elektroenerģijas patēriņu un tīkla noslodzi. 

Gaismas burtu izgatavošanas process ir sarežģīts un prasa lielu precizitāti. Katra burta izveidei ar CNC frēzi tiek izfrēzētas detaļas no kompozītmateriāliem, ko pēc tam precīzi salīmē. Burtos ievieto gaismas devēju – neonu vai LED diodes. Šāds augstas sarežģītības un laikietilpīgs process padara gaismas burtus par dārgāku, tomēr daudz reprezentablāku uzņēmuma reklāmu.

Gaismas piloni


Gaismas piloni ir ceļa norādes un informatīvā stenda apvienojums. Pilons ir atsevišķi stāvoša reklāmas konstrukcija, ko novieto pie braucamajām daļām vai teritorijā autovadītājiem un gājējiem labākai informācijas uztverei. Pilona izgatavošanā tiek izmantoti dažādi materiāli un tehnoloģijas, tāpat arī dažādi konstrukciju veidi. Tos uzstāda pie biznesa, tirdzniecības centriem, biroju ēkām, sporta arēnām un degvielas uzpildes stacijām un citās sabiedriskās vietās. Piloniem ir dažādas formas un izmēri, tomēr tie visi ir sarežģīti gan izgatavošanā, gan projektēšanā.

Pilonu uzstādīšana ietver gan rakšanas, gan betonēšanas darbus, kā arī izturīgu metāla konstrukciju veidošanu, kas ir piemēroti mainīgiem laika apstākļiem. Pilonus iespējams dažādi izgaismot un papildināt ar diožu ekrāniem, skrejošajām informācijas joslām vai pulksteņiem. Piedāvājam arī pilonu tehniskā projekta sagatavošanu un saskaņošanu. Informācijas izvietošanai iekštelpās iespējams izgatavot atbilstošu izmēru, smalkākas konstrukcijas pilonus, kas pilda gan informatīvu, gan dekoratīvu funkciju.

Nestandarta risinājumi


Solventa drukas darbi ir vispiemērotākie āra reklāmas veidiem – PVC baneriem un automašīnu uzlīmēm. Solventa drukas rezultātā reklāmas materiālu virsmas ir izturīgas, ar augstu nodiluma pakāpi, kas jo īpaši svarīgi tādiem ilgtermiņa reklāmas projektiem kā fasādes baneriem un automašīnu tentiem. Šis drukas veids ir atbilstošs materiāliem, kur nepieciešams saglabāt elastību un iespēju noklāt nelīdzenas un nevienmērīgas virsmas. Ecosolvent druka ir vispiemērotākā dažādiem uzlīmju projektiem, tostarp automašīnu uzlīmēm.