Citu sporta veidu formas

Volejbols


Izgatavojam volejbola formas sacensībām, treniņiem, kā arī fanu apģērbu – gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Ir pieejamas gan pludmales volejbola formas, gan formas iekštelpām. Izgatavojam gan sieviešu, gan vīriešu modeļus. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Ir iespēja pasūtīt komplektus – krekls un šorti –, kā arī atsevišķi tikai kreklus vai tikai šortus.

Futbols


Izgatavojam futbola formas sacensībām, treniņiem, kā arī fanu apģērbu – gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Izgatavojam gan pieaugušo, gan bērnu modeļus. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Ir iespēja pasūtīt komplektus – krekls un šorti –, kā arī atsevišķi tikai kreklus vai tikai šortus.

Lakross


Izgatavojam lakrosa formas sacensībām, treniņiem kā arī fanu apģērbu - gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Izgatavojam gan vīriešu, gan sieviešu modeļus. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Ir iespēja pasūtīt komplektus - krekls un šorti, gan atsevišķi tikai kreklus vai tikai šortus.

Peintbols


Izgatavojam peintbola kreklus sacensībām un treniņiem, gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Krekliem pieejamas dažādas piegriežņu modifikācijas ar ventilācijas sietiņiem un dažāda tipa apkaklītēm. Ir iespēja izgatavot peintbola kreklus ar jau piešūtiem cimdiem, kas nodrošina ērtāku un drošāku spēli. Peintbola kreklos tiek iestrādāti ar roku profilēti polsteri papildu aizsardzībai. Polsteru izmērus un novietojumu varam koriģēt pēc pasūtītāja vēlēšanās.

Florbols


Izgatavojam futbola formas sacensībām, treniņiem kā arī fanu apģērbu  gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Izgatavojam gan pieaugušo, gan bērnu modeļus. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju  un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Ir iespēja pasūtīt komplektus - krekls un šorti, gan atsevišķi tikai kreklus vai šortus.

T-krekli


Izgatavojam dažādu modeļu T- kreklus sacensībām, treniņiem, kā arī fanu apģērbu - gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Ir pieejami gan pieaugušo, gan bērnu modeļi. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas. Krekliem pieejamas dažādas piegriežņu modifikācijas ar ventilācijas sietiņiem un dažāda tipa apkaklītēm.

Polo krekli


Izgatavojam dažādu modeļu polo-kreklus sacensībām, treniņiem kā arī fanu apģērbu, gan komandām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Ir pieejami gan pieaugušo, gan bērnu modeļi. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju un maketa dizaina izstrādi pēc viņa vēlmēm. Formas drukājam sublimācijas tehnikā, kas nodrošina noturīgas, spilgtas krāsas.

Triatlons


Triatlona tērpi tiek ražoti no specializēta elastīga poliestera auduma, kas nodrošina lielisku mitruma absorbciju un iztvaikošanu. Audums ir viegls,
elpojošs, ātri žūstošs un neierobežo kustību brīvību. Sporta apģērbu audumu apdruku veicam sublimācijas tehnikā. Piedāvājam izstrādāt komandas vai individuālo sporta apģērbu dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Treniņtērpi un sporta jakasSlēpošana