Pakalpojumi

CNC frēzēšana


Mēs varam nodrošināt trīsdimensiju reklāmas elementu izgatavošanu ar frēzes FLEXI-CAM 3D CNC palīdzību. Tādas frēzes funkcijas kā griešana, urbšana, gropēšana, iegravēšanas un zāģēšanas ļauj mums izgatavot 
unikālas, saskaņā ar pasūtījumu, dažādu stilu, formu un līniju reklāmas zīmes
un to detaļas. Lai nodrošinātu reklāmas projektu dažādās vajadzības un
prasības, strādājam ar tādiem materiāliem kā koks, plastikāts, alumīnijs,
putukartons un putu PVC, orgstikls, MDF un citi.

Ploterēšana


Griešanas ploterim kā ierasts nav drukas galvas, bet ļoti ass nazis, kas pārvietojas pa papīra lapas virsmu un veic sīku un lielu detaļu izgriezumus: burtus, trafaretus u.c.


Ploteruzlīmes izgatavošanas cikls:

- maketa sagatavošana ploterēšanai vektoros,
- līmplēves izvēle,
- ploterēšana,
- detaļu iztīrīšana no liekās plēves.
Pārnesamās plēves uzlīmēšana, lai izploterēto uzlīmi varētu uzlikt uz nepieciešamās virsmas. 


Izmantojamie materiāli:


Dažādu veidu līmplēves, no kurām var izgatavot uzlīmes, gaismu atstarojošās līmplēves, fluoriscentās plēves, līmplēves autotransporta aplīmēšanai, metalizētas līmplēves, pašlīmējošās plēves, kreklu uzlīmes u.c.

Laminēšana


Mēs piedāvājam dokumentu laminēšanu – sākot ar vizītkartes izmēru un beidzot ar A0+ formāta materiālu. Ir dokumentu veidi, kas tiek bieži lietoti ikdienā (caurlaides, ēdienkartes, instrukcijas). Dokumenti saburzās, paliek pirkstu nospiedumi, papīrs tiek pakļauts temperatūras un mitruma svārstībām, izskats pasliktinās. 


Šādos gadījumos lieto dokumentu laminēšanu. Laminēts dokuments ilgstoši saglabā svaigu izskatu, nav jāuztraucas par mitrumu un ķīmiski aktīvām vielām. Laminēšanai tiek izmantotas dažādu biezumu plēves no 32 līdz 250 mikroniem.

Piedāvājam divu veidu laminēšanu:

Karstā laminēšana: no vizītkartes lieluma līdz A4 formāta lielumam. 
Izdruka tiek ievalcēta caurspīdīgā lamināta apvalkā no abām pusēm.
Darbs tiek veikts pie 110 grādu temperatūras.

Aukstā laminēšana: platums līdz 2m.

Izšūšana


Mēs varam palīdzēt Jums realizēt dažādus prezentreklāmas projektus, apvienojiet mūsu digitālās drukas un izšūšanas iespējas. Mēs piedāvājam elastīgu un konkurētspējīgu cenu (tā atkarīga no Jūsu izvēlētā dizaina detaļu sarežģītības un dūrienu skaita tā realizēšanai), ātrus realizācijas termiņus, rūpīgu attieksmi pret pasūtījuma detaļām un kvalitāti, kā arī profesionāļu padomus Jūsu ieceru realizēšanai. 

Veicam izšūšanu uz sporta vai biznesa krekliem, cepurēm, jakām, dvieļiem, galdautiem, gultas veļas, auduma somām, segām, sporta formām, darba apģērba. Izšujam pēc Jūsu gatavajiem dizainiem, kā arī varam palīdzēt Jums izveidot jaunu.