Digitālā lielformāta druka


Mēs piedāvājam plaša spektra digitālās lielformāta drukas pakalpojumus. Mūsu lielformāta drukas iespējas nodrošina dažādu formātu un lietojuma reklāmas materiālu ražošanu, - lielformāta stendus, banerus, plakātus, logu un grīdas uzlīmju risinājumus, automašīnu līmplēves, fotosienas dažādu konstrukciju stendiem, kā arī druku uz cietiem materiāliem zīmju un stendu ražošanai. Ražošanā izmantojam plašu materiālu sortimentu, atbilstošu arī ilgtermiņa projektiem. 
Lielformāta reklāmas pasūtījumus  ražojam uz dažādu svaru un blīvumu materiāliem – sākot no viegliem, gaismas caurlaidīgiem līdz augstas izturības 

pakāpes materiāliem, lai nodrošinātu atbilstību dažādām projektu situācijām un prasībām. Baneri un citi lielformāta materiāli tiek ražoti pēc individuāla pasūtījuma, pielāgojot individuālām klienta prasībām, izmantojot augstvērtīgas digitālās drukas tintes (UV, solvent, ecosolvent, sublimācijas), nodrošinot izdruku košumu un krāsu noturīgumu gan lietošanai iekštelpās, gan ārpus tām.

Sazinieties ar mums

UV druka un solvents


UV ir drukas veids, kura procesā netiek izmantots solvents, līdz ar to nodrošinot īpašu krāsu dzīvīgumu, kas jebkuru projektu padarīs košu un baudāmu. UV druka nodrošina labus rezultātus gan uz tradicionālajiem materiāliem (PVC, papīrs, tekstils, kartons), kā arī uz tādiem materiāliem kā plēves, polimērie materiāli, kompozītmateriāli, gaismas filtri, gofrētais kartons un daudzi citi. 

Mēs piedāvājam reklāmas baneru, plakātu un audumu apdruku ruļļos līdz 3,2 m platumam, kā arī plākšņu jeb plakano druku uz dažādiem cietajiem materiāliem (kartons, PVC plāksnes, orgstikls, alumīnija kompozīta plāksnes). UV druka ir ROI risinājums, kad nepieciešama ūdens noturīga druka. UV tehnoloģija nodrošina augstākas izšķirtspējas attēlus ar iespēju nodrukāt smalkākas detaļas, plašāku krāsu spektru un ātrāku drukas procesu. 

Solventa druka ir vispiemērotākā āra reklāmas veidiem – PVC baneriem un automašīnu uzlīmēm. Solventa drukas rezultātā reklāmas materiālu virsmas ir izturīgas, ar augstu nodiluma pakāpi, kas jo īpaši svarīgi tādiem ilgtermiņa reklāmas projektiem kā fasādes baneriem un automašīnu tentiem. Šis drukas veids ir atbilstošs materiāliem, kur nepieciešams saglabāt elastību un iespēju noklāt nelīdzenas un nevienmērīgas virsmas. Ecosolvent druka ir vispiemērotākā dažādiem uzlīmju projektiem, tostarp automašīnu uzlīmēm.

Stikla druka

Mūsu UV printeris nodrošina druku uz dažādu veidu plākšņu materiāliem. Jums ir iespēja veikt apdruku uz akrila materiāliem vai cita veida stikliem, nodrošinot lieliskus risinājumus gan interjera priekšmetiem, dekoratīviem sienu paneļiem, gan informatīvām plāksnītēm, gaismas kastes priekšējiem paneļiem un citiem reklāmas veidiem. Druka tiek veikta pa tiešo uz materiāla, tādējādi nodrošinot īpašu krāsas noturību, kā arī reljefa efektu.

Mēbeles

Ja vēlaties personalizēt sava mājokļa interjera elementus, piemēram, skapja durvis vai sienas paneļus, izgatavot unikālu galda virsmu vai
grīdas segumu, tiešā druka uz materiāla būs lielisks risinājums. Ir iespējams apdrukāt gan krāsotus, gan nekrāsotus MDF, finiera vai citu veidu mēbeļu materiālus.Dažādi

UV druka sniedz iespējas ne tikai tradicionāliem apdrukas veidiem, kā PVC baneri, audekli reklāmas stendiem, fotosienām, lielformāta plakāti vides reklāmai pilsētas transporta pieturvietās, bet arī lielisks veids, kā ātri un efektīvi realizēt skatuves noformējumus gan izrādēm, gan korporatīviem pasākumiem, koncertiem. Vai tie būtu nelieli suvenīri, dāvanas sadarbības partneriem un draugiem, vai arī lielformāta fasādes noformējums – Jūsu idejas, mūsu pieredze un iespējas ļaus palīdzēt realizēt visdažādākos projektus.

Tekstila apdruka – sublimācija


Sublimācija ir pilnkrāsu un pilna noklājuma drukas metode. Dizaini sākumā tiek drukāti uz speciāla papīra un tad pārnesti uz auduma karsēšanas un presēšanas procesā. Krāsu daļiņas pārvēršas gāzē, kas savukārt tiek piesaistītas auduma šķiedrām. Šī drukas metode sniedz pilnīgu dizainu un krāsu izvēles brīvību, kas ļauj Jūsu izvēlētos dizainus un logo izvietot uz augstas kvalitātes 100 % poliestera audumiem. 

Sublimācija ir vispiemērotākā metode neierobežotu dizaina iespēju realizēšanai, izgatavojot sporta formas un jakas. Sublimācijas druka ļauj saglabāt auduma unikālās īpašības un struktūru tā apdrukas laikā. Apģērbi un dizaini praktiski neizbalo, un krāsas ilgstoši saglabā savu košumu. Sublimācija ir neaizvietojama interjera tekstilu radīšanā – sākot no mēbeļu apvalkiem līdz apjomīgiem sienu dekoriem, kā arī karogu izgatavošanā.

Apģērbi, modes industrija

Karogi

Reklāmai

Skatuves noformējums

Interjeram

Citi

Kā tapa Rīgas Doma torņa apdruka