KAROGI

Valstu karogi


Valstu, pilsētu un novadu karogus izgatavojam saskaņā ar likumu par karogu izgatavošanu, ar oficiāli apstiprinātiem krāsu kodiem un proporcijām. Piedāvājam karogu audumus, atlasa vai gabardīna audumu. Karogu izgatavošanai izmantojam sublimācijas  termoplēves apdruku, izšūšanu vai tehnoloģiju apvienojumu. Karogus ražojam gan vienpusējus, gan divpusējus.

PASŪTĪT PRECI

Uzņēmumu un privātie karogi


Piedāvājam izgatavot jebkura dizaina un izmēra karogu. Tas var būt gan uzņēmuma, gan apsveikuma, kāzu vai kāda cita īpaša notikuma karogs ar simbolisku nozīmi. Piedāvājam arī izstrādāt dizainu un rast atbilstošu tehnisko risinājumu.

Pludmales karogi


Pludmales karogi ir labi pamanāms reklāmas atribūts. Tos visbiežāk izmanto sporta pasākumos, izbraukuma tirdzniecības vietās, dažādās akcijās. Pludmales karogi ir viegli uzstādāmi jebkurā vietā gan telpās, gan ārpus tām. Atkarībā no novietojuma izmantojamas dažādas pamatnes – ierokamas zemē, piepildāmas ar smiltīm vai ūdeni. Pieejami taisnstūra formas un pilienveida formas karogi. Pludmales karogus izgatavojam no atbilstoša karogu auduma ar sublimācijas apdruku.

Galda karogi un statīvi


Galda karogi ir neatņemams jebkuru starptautisku, lietišķu pasākumu un biznesa sarunu atribūts. Karogus izgatavojam uz dažādiem audumiem – šifona, poliestera, karogu auduma, gabardīna vai satīna. Apdruka tiek veikta sublimācijas tehnikā. Piedāvājam galda karodziņiem dažādus statīvus – metāla, koka, plastikāta, marmora.

Auto karogi


Auto karodziņus piedāvājam ar plastmasas vai metāla kātiņiem un auto stiprinājumiem vai arī bez tiem. Izmantojamais materiāls: karogaudums vai gabardīns. Karodziņi iztur slodzi līdz 70km/h.

BanerkarogiVimpeļi


Vimpeļi ir dažādu organizāciju, sporta klubu, deju kolektīvu, koru un dažādu apvienību identifikācijas zīme, līdzīgi kā karogs. Vimpeļus parasti izmanto svinīgu pasākumu noformējumam vai Dziesmu svētku gājienos. Vimpeļus piedāvājam no dažādiem audumiem, dažādās formās un izmēros, vienpusējus vai divpusējus.

Vimpeļu apdrukai izmantojam sublimācijas apdruku, termoplēves apdruku, izšūšanu, aplicēšanu vai dažādu apdrukas veidu apvienojumu. Tos iespējams papildināt ar bārkstīm, dekoratīvām auklām, lentēm un pušķiem. Mūsu datormākslinieki un projektu vadītāji ieteiks jums labāko risinājumu un, ja nepieciešams, izstrādās vimpeļa vai karoga dizainu.

Karogu kāti un statīvi


Karogu kāti ēku fasādēm un metāla karogu turētāji. Piedāvājam koka,
stiklšķiedras un alumīnija karogu kātus, kā arī pie sienas stiprināmus metāla kaltos karoga kātu kronšteinus. 

Iekštelpu karogu statīvi. Karogu statīvi telpām tiek izmantoti skolās, konferenču zālēs, birojos un citās iestādēs. Karogu turētāji var būt vienam vai vairākiem karogiem. Piedāvājam dažādu krāsu un apdares karogu statīvus no koka, alumīnija vai tērauda. Karoga kātus var kombinēt ar dažādiem dekoratīvajiem uzgaļiem.

Citi